Kontakt

Med kontor på flera platser i landet kan vi snabbt få till en träff om du vill veta mer om våra produkter och tjänster. Tillsammans kan vi minimera utsläppen
för en grönare framtid. 

Hoppas vi hörs!

Företagsledning

Jonas Ericsson
  • VD/Försäljning
  • jonas.ericsson@ecpairtech.se
  • +46 76-115 20 97
Anders Danielsson
  • Projekt-/Försäljningschef
  • anders.danielsson@ecpairtech.se
  • +46 76-115 20 95
Marie Jansson
  • Ekonomi-/Personalchef
  • marie.jansson@ecpairtech.se
  • +46 70-545 71 74
Magnus Sköld
  • Platsansvarig/Försäljning
  • magnus.skold@ecpairtech.se
  • +46 76-115 20 96

Skellefteå

Stefan Larsson
  • Platsansvarig/Servicetekniker
  • stefan.larsson@ecpairtech.se
  • +46 72-509 91 99

Sundsvall

Christer Gradin
  • Projektledare/Försäljning
  • christer.gradin@ecpairtech.se
  • 070-310 80 59
Mikael Sandin
  • Servicetekniker
  • mikael.sandin@ecpairtech.se
  • 070-590 63 61
Mikael Jonsson
  • Servicetekniker
  • mikael.jonsson@ecpairtech.se
  • +46 76-115 20 93

Gävle

Pelle Kliffordsson
  • Platsansvarig/Servicetekniker
  • pelle.kliffordsson@ecpairtech.se
  • +46 76-115 22 90

Hagfors

Tommy Jansson
  • Platsansvarig/Försäljning
  • tommy.jansson@ecpairtech.se
  • +46 70-545 39 75
Anders Unger
  • Servicetekniker
  • anders.unger@ecpairtech.se
  • +46 76-115 00 92
Per Holmberg
  • Servicetekniker
  • per.holmberg@ecpairtech.se
  • +46 76-115 00 38
Jörgen Olsson
  • Servicetekniker
  • jorgen.olsson@ecpairtech.se
  • +46 76-115 00 69
Börje Nilsson
  • Servicetekniker
  • borje.nilsson@ecpairtech.se
  • +46 76-115 00 63
Josefin Östlund
  • Administration
  • Josefin.ostlund@ecpairtech.se
  • +46 76-115 00 28
Niclas Kvarnström
  • Servicetekniker
  • Niclas.kvarnstrom@ecpairtech.se
  • +46 76115 00 96
Leo Westlund
  • Servicetekniker
  • leo.westlund@ecpairtech.se
  • +46 76 115 20 94

Köping

Magnus Sköld
  • Platsansvarig/Försäljning
  • magnus.skold@ecpairtech.se
  • +46 76-115 20 96
Mattias Sköld
  • Servicetekniker
  • mattias.skold@ecpairtech.se
  • +46 76-115 20 98

Karlstad

Tim Renhult
  • Konstruktör
  • tim.renhult@ecpairtech.se
  • +46 76-115 00 85

Kontakta oss

E-post

info@ecpairtech.se

Telefon

+46 76 115 20 97

Besöksadress

Bryggarevägen 6,
683 33 Hagfors

Skicka in din förfrågan via kontaktformuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort!