Med kontor på flera platser i landet kan vi snabbt få till en träff om du vill veta mer om våra produkter och tjänster. Tillsammans kan vi minimera utsläppen
för en grönare framtid. 

Hoppas vi hörs!

 
Jonas Ericsson ny.jpg

Jonas ericsson

VD
+46 76 115 20 97
jonas.ericsson@ecpairtech.se

Anders Danielsson.jpg

Anders Danielsson

Försäljning och Projekt
+46 76 115 20 95
anders.danielsson@ecpairtech.se

Marie Jansson.jpg

Marie Jansson

Ekonomi, Projektadministration, Lön och Personal
+46 76 115 00 85
marie.jansson@ecpairtech.se

Magnus Sköld.jpg

Magnus Sköld

Servicechef region Mellan/Syd
+46 76 115 20 96
magnus.skold@ecpairtech.se

Jonas Nilsson.jpg

Jonas Nilsson

Servicetekniker/Arbetsledare
+46 70 519 89 93
jonas.nilsson@ecpairtech.se

Pelle Kliffordsson.jpg

Pelle Kliffordsson

Servicetekniker/Arbetsledare
+46 76 115 22 90
pelle.kliffordsson@ecpairtech.se

Mikael Jonsson.jpg

Mikael Jonsson

Servicetekniker/Arbetsledare
+46 76 115 20 93
mikael.jonsson@ecpairtech.se

Patrick-2.jpeg

Patrick Oelze

Projektledare/Planerare
+46 76 115 20 91
patrick.oelze@ecpairtech.se

Stefan-1.jpeg

Stefan Larsson

Platsansvarig Skellefteå, Servicetekniker/Arbetsledare
+46 72 509 91 99
stefan.larsson@ecpairtech.se

Mattias Sköld.jpg

Mattias sköld

Servicetekniker/Arbetsledare
+46 76 115 20 98
mattias.sköld@ecpairtech.se

Simon

Simon Gustafsson

Montör
+46 76 115 20 92
simon.gustafsson@ecpairtech.se

 

Besök oss

Kontakta oss

info@ecpairtech.se
+46 76 115 20 97
+46 76 115 20 95

ECP AirTech AB
Bomansväg 9
683 23 Hagfors