Med kontor på flera platser i landet kan vi snabbt få till en träff om du vill veta mer om våra produkter och tjänster. Tillsammans kan vi minimera utsläppen
för en grönare framtid. 

Hoppas vi hörs!


Företagsledning

Jonas Ericsson
VD/Försäljning
jonas.ericsson@ecpairtech.se
+46 76-115 20 97

Marie Jansson
Ekonomi-/Personalchef
marie.jansson@ecpairtech.se
+46 70-545 71 74

Skellefteå

Stefan Larsson
Platsansvarig/Servicetekniker
stefan.larsson@ecpairtech.se
+46 72-509 91 99

Sundsvall

Jonas Nilsson
Platsansvarig/Servicetekniker
jonas.nilsson@ecpairtech.se
+46 70-519 89 93

Mikael Jonsson
Servicetekniker
mikael.jonsson@ecpairtech.se
+46 76-115 20 93

Gävle

Pelle Kliffordsson
Platsansvarig/Servicetekniker
pelle.kliffordsson@ecpairtech.se
+46 76-115 22 90

Hagfors

Tommy Jansson
Platsansvarig/Försäljning
tommy.jansson@ecpairtech.se
+46 70-545 39 75

Per Holmberg
Servicetekniker
per.holmberg@ecpairtech.se
+46 76-115 00 38

Börje Nilsson
Servicetekniker
borje.nilsson@ecpairtech.se
+46 76-115 00 63

Josefin Östlund
Administration
Josefin.ostlund@ecpairtech.se
+46 76-115 00 28

Köping

Magnus Sköld
Platsansvarig/Försäljning
magnus.skold@ecpairtech.se
+46 76-115 20 96

Mattias Sköld
Servicetekniker
mattias.skold@ecpairtech.se
+46 76-115 20 98

Karlstad

Tim Renhult
Konstruktör
tim.renhult@ecpairtech.se
+46 76-115 00 85



Anders Danielsson

Projekt-/Försäljningschef
anders.danielsson@ecpairtech.se
+46 76-115 20 95

Magnus Sköld
Platsansvarig/Försäljning
magnus.skold@ecpairtech.se
+46 76-115 20 96

 
 
 


Magnus Åslund

Servicetekniker/Projektledare
magnus.aslund@ecpairtech.se
+46 76-115 20 91

 
 
 
 
 



Anders Unger

Servicetekniker
anders.unger@ecpairtech.se
+46 76-115 00 92

Jörgen Olsson
Servicetekniker
jorgen.olsson@ecpairtech.se
+46 76-115 00 69

Michael Berglund
Inköp
michael.berglund@ecpairtech.se
+46 76-115 20 94



Simon Gustafsson

Servicetekniker
simon.gustafsson@ecpairtech.se
+46 76-115 20 92


Besök oss

Kontakta oss

info@ecpairtech.se
+46 76 115 20 97
+46 76 115 20 95

ECP AirTech AB
Bryggarevägen 6
683 33 Hagfors